39,348 Görüntülenme
iptv
7. Koğuştaki Mucize Full izle (2019)
8.5 IMDB Puanı

7. Koğuştaki Mucize Full izle (2019)

(Yedinci Kogustaki Mucize)
Senaryo Özge Efendioglu, Kubilay Tat

7. Koğuştaki Mucize izle


Orijinal hikayesi Güney Kore’de yayımlanmış aynı isimli filmden uyarlanan 7. Koğuştaki Mucize vizyona girdiği ilk günden beridir büyük ilgi görerek herkesce tavsiye edilmektedir. Dram türünde çekilen film, seyirciden olumlu not almakla birlikte bir çok kişiyi de ekran karşısında gözyaşı döktürdü. İzleyenderin duygularına hitap ederken sorduğu sorular, Siz hiç suçlu olmadığınız durumdan yargılandınız mı? Hele ki akli dengeniz yerinde değilken… Bu böyle bir hikaye başından sonuna kadar. Bir babanın ve bir çocuğunun hikayesi. Mükemmel bir oyuncu kabiliyetinin bulunduğu bu film; kısa sürede ses getirmeyi başarmış bir hikayede sahip bir konumda yer alıyor.


7. Koğuştaki Mucize full izle


Akli dengesi yerinde olmayan bir baba, eşinin çocuğunu doğurması ile vefat etmesi üzerine başlayan bir serüven anlatılıyor. Çocuğu için her şeyi yapan adam, onun değer verdiği, istediği konularda neler yapar siz düşünün. Tüm bu olaylar etrafında şekillenen 7. Koğuştaki Mucize; müthiş bir öyküye sahiptir.
7 yaşında olan kızı ile aynı 'akıl' yaşına sahip olan bir babayı canlandıran Aras Bulut İynemli bu filminde de çok iyi bir oyunculuk çıkarmış diyebiliriz. 7. Koğuştaki Mucize filmini izlerken gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Çukur dizisi ile birlikte büyük çıkış yakalayan başarılı oyuncu film sektörüne de sağlam bir çıkış yapacağa benziyor.

7. Koğuştaki Mucize filmi konusu


Babanın amacı kızının istediği bir çantayı almaktır. Durumu elvermese de, var gücü ile çalışıyor baba bu çantayı almak için. Kızı ve parası ile o çantacıya giriyor. Fakat sırt çantasının satıldığını gören baba, satın alan çocuğun peşine takılıyor. Ama olaylar onu, kızını, annesini kısaca ailesini düşündüğü şekilde ilerletmiyor. Suçsuzken, en ağır cezada yargılanmanın ne demek olduğunu bilemezken, bu film ile aslında gerçekleri hissediyoruz.
Her ne şekilde yargılanırlarsa, içini bilmediğimiz bir durumları var aslında 7. Koğuştaki insanların… Akli dengesi yerinde olmasa da bir babanın, duvarlarını yıkamazsınız. Bir baba ve kızın hapishanede dahi olsa birlikte uyuyabileceğini ve sonsuzluğunu izletiyor. Ve sonunda da kaybettiğimiz duyguları.
Eğer ki, önünüze tüm sıkıntılara rağmen bakabiliyorsanız ya da deniyorsanız, bu film ile de kendinize güzel sonuçlar yaratacaksınız. Belki düşünceler, belki sonuçlar.
Mucizeler yaşandığı zaman hayat bulur, yaşamak için cesaret gerek. Bu filmde bunun öyküsü, izlemeye değer.

7. Koğuştaki Mucize izle hd kalitede 720p full seyret 2019 yapımı yerli yapım 7. Koğuştaki Mucize filmini sitemizden seyredin. İyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8.664 yorum

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!