Dolittle (2020) Filmini Türkçe Dublaj izle
6,5 IMDB Puanı

Dolittle (2020) Filmini Türkçe Dublaj izle

(Dolittle)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
Kategori
Yönetmen
Senaryo Stephen Gaghan, Hugh Lofting, Thomas Shepherd
Dolittle 2020 Filmi
Macera dolu bir yolculuğu konu alan filmler, ailecek izlenebilecek en keyifli filmler arasında kabul edilir. Aile ve komedi türünde beyaz perdede yerini alacak Dolittle filmi de herkes çok sevecek. Özellikle gençlerin ve çocukların rahatlıkla, büyük bir keyifle izleyeceği film, eğlenceli sahneleri ile sizleri macera dolu bir dünyanın kapısını aralamaya davet ediyor.
Filmde hayvanlarla konuşma yeteneğine sahip olan bir doktorun birbiri ardına atıldığı maceraları soluksuz izleyebilirsiniz. Vizyona gireceği duyurusunun yapılmasının ardından kadrosunda sevilen oyuncuların yer alması ve ilgi çekici hikayesi ile en çok beklenen film ünvanına layık görülen Dolittle alt yazılı fragmanı ile de sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.
Fragmanında kullanılan efektler, sahneler, kostümler ile film için izleyicisini oldukça sabırsızlandıran Dolittle filmi, birçok kişinin keyifle izlediği, en çok sevilen aile – komedi türündeki film olmaya şimdiden aday. İngiltere’nin genç kraliçesini kurtarmak için çıktığı yolda başarılı doktor, hayvanlarla konuşma yeteneğini kullanacak ve hayvanların desteği ile maceradan maceraya sürüklenecek. İnsanların hayvanlarla olan ilişkilerine de olumlu bir örnek teşkil eden film, oldukça başarılı sahnelere sahip.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum