2,750 Görüntülenme
Mucize 2 Aşk Filmi full izle indir (2019)

Mucize 2 Aşk Filmi full izle indir (2019)

(The Miracle 2: Love)
Senaryo Mahsun Kirmizigül
Mucize 2 Aşk filminden önce Mucize filmini izle menizi öneriyoruz. Çünkü Mucize 2 Aşk filminde önceki bölümden gelen kopukluluklar olabilir. Fİlmin konusunu tam olarak bilmesekte Mucize filminden pek farklı olacak gibi durmuyor. Filmin Yönetmen koltuğunda yine Mahsun Kırmızıgül oturmakta olup başrolde ise öne gelen oyunculardan olan Mert Turak oynamaktadır. Önceki bölümde Türkiye'nin doğusunda sürgün yiyen ve eğitmeyi, çalışmayı seven bir öğretmen konu ediliyordu.

Mucizevi Bir Aşkın Hikayesi Mucize Aşk 2
Öyle aşklar vardır ki bizlerde çok derin duygular barındırır. Engel tanınmaz öyle aşklarda. Mucize Aşk filminin ilk serisi de işte bizlerde öyle bir duygu bıraktı. İlk filmde fiziksel olarak engeli bulunan bir gencin ve güzeller güzeli bir genç kızın evliliği anlatılmaktadır. Bu evlilik herkes tarafından şaşırtıcı olsa da evlilik gerçekleşir.
Kızın babasının, genç adamın babasına can borcu vardır. Bu durumdan yola çıkılan filmin konusu oldukça sarsıcıdır. Gerçek bir hikayeden uyarlandığı belirtilen filmde oyuncu kadrosu da müthiştir. Gerçekten filmi izleyenler mucize bir aşka tanık olmaktadır. Bu aşk sayesinde genç adam fiziksel engelini de aşmaya başlar. Hayatında her şey daha farklı olur.
Mucize Aşk; ölümsüz aşkların hala var olduğunu izleyiciye gösterme yeteneğine sahip olan bir film olarak tanımlanıyor. Filmin genelinde etkili bir sahne performansı sergileyen oyuncuların; seçkin bir kadrodan oluştuğu da biliniyor. Duygusal bir film olarak tanımlanan Mucize Aşk 2 izleyicisine güzel bir seyir zevki sunuyor.
Gönülden Sevenler İçin Engeller Sadece Bahanedir
Mucize Aşk 2 filmi de vizyona iddialı bir giriş yapmış ve oldukça fazla seyirci kitlesi elde etmiştir. Bu filmde engellerin aslında sadece kafada oluşturulan bir bahane olduğunu hissedeceksiniz. Filmin bu kısmında sizleri büyük bir mutluluk karşılayacak. Çünkü kişilerdeki tutkulu aşkın başardığı bu güzellikler sizi etkileyecek. Mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.
Film gönülden sevmenin ve bir insana inanmanın ne kadar değerli bir şey olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu sayede filmin başrolü engelinden kurtulmayı büyük oranda başarmıştır. Çünkü o eşini çok sevmiştir. Bu sevgiden de ilk filmde çiftin çocukları olmuştur. Bir azmin hikayesi anlatılır. Herkesin izleyip öğreneceği çok fazla şey vardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6.961 yorum