7,900 Görüntülenme
Sıfır Bir Sinema Filmi izle (2020)
9,9 IMDB Puanı

Sıfır Bir Sinema Filmi izle (2020)

(Sıfır Bir sinema )
Sıfır Bir Dizisi Film Oluyor!

Son zamanların favori internet dizileri arasında her alan Sıfır Bir Dizisi, yakın zamanda sinema filmi olarak izleyicisinin karşısında olacak. Youtube platformu üzerinden yayın yapan ve amatör bir ruhun ön planda yer aldığı Sıfır Bir Dizisi genellikle Adanalı oyunculardan oluşuyor. Geçirdiği sezon boyunca adından sıkça söz ettirmeyi başaran Sıfır Bir Dizisi, şimdi de bir sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Sıfır Bir Sinema Filmi ne zaman? İşte bu sorunun ayrıntılı yanıtı:

Sıfır Bir Sinema Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

İnternet üzerinden çok sayıda izleyicisi bulunan Sıfır Bir Dizisi’nin haylarının sıklıkla dillendirdikleri Sıfır Bir Sinema Filmi ne zaman? Sorusunun yanıtını; dizi ekibi net bir ifadeyle söylemese de ekibim en iyi şekilde filmi çekebilmenin yollarını aradığı biliniyor. Yaklaşık olarak birkaç ay sonrası film projesinin ayrıntılarının çok daha belirgin olacağı da söyleniyor.

Sıfır Bir Sinema Filmi Fragmanı

Temelde bir Adana Dizi olarak tanımlanan Sıfır Bir, aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Sıfır Bir Dizisinin sinema filminin konusunun ne olacağı ve fragmanının da nasıl olacağı merakla bekleniliyor. Bluetv gibi farklı platformlardan da yayınlanan Sıfır Bir Dizisinin, Şimdi de sinema severlerin karşısına çıkıyor olması; hayranlarda heyecanlı bir bekleyişi de beraberinde getiriyor.
Sıfır Bir Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Kendine has bir senaryosu ve oyuncu kadrosu bulunan Sıfır Bir Dizisi pek çok farklı oyuncudan oluşuyor. Bu oyunculardan en çok ön plana çıkan ekip ise aşağıdaki gibi sıralanıyor:

Savaş Satış
Cihangir Ceyhan
Özgür Meriç
Burak Şahin
Kadri Beran Taşkın
Kenan Doğan Ciniviz

Sıfır Bir Sinema Filmi Başrol Oyuncuları Hakkında

Elbette ki Sıfır Bir Sinema Filmi ne zaman yayınlanacak? Sorusunun yanı sıra bu sinema filminin oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağı da merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Cihangir Ceylan; ismini Sıfır Bir dizisiyle duyurdu. Elazığlı bir baba ve Diyarbakırlı bir annenin en küçük çocuğu olan Cihangir Ceylan; 1989 yılı doğumlu. İstanbul’da kamera önü eğitimi ve oyunculuk dersi de alan Ceylan’ın en büyük hayali ise tabii ki oyuncu olmak var.

Fragmanı
Sıfır Bir Dizisinin önemli karakterleri arasında yer alan Savaş Satış; aslen Urfalı olan bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok tiyatroda rol oynayan Satış, 5 yıl uygulamalı olarak tiyatro eğitimi alan bir oyuncu. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan tiyatroda, tiyatro eğitimi alan Özgür Meriç, Adana doğumlu bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyuncuların yanı sıra Sıfır Bir Sinema Filminde diğer oyuncuların da yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4.077 yorum