54,718 Görüntülenme
iptv
Yarına Tek Bilet izle (Netflix Türk Filmi)
7.2 IMDB Puanı

Yarına Tek Bilet izle (Netflix Türk Filmi)

Yarına Tek Bilet film konusu


Ankara'dan İzmir'e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu ediyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşur. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile
yüzleşmeye başlar.

Netflix'in İlk Orjinal Türk Filmi


Netflix, merakla beklenen ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet’in resmi fragmanını paylaştı. Başrollerini sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı filmin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise son dönemlerin başarılı isimlerinden Ozan Açıktan yer alıyor.

Yarına Tek Bilet izle


Film, Ankara’dan İzmir'e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet, 19 Haziran'da Netflix'te gösterimde olacak.

Yarına Tek Bilet Oyuncuları


Metin Akgülder
Dilan Çiçek Deniz

Yarına Tek Bilet izle sansürsüz tek parça hd kalitede 720p full donmadan fragman seyret
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!